Handgeborduurd tasje uit een bedoeienendorp in de Naqab woestijn, door Israël de Negev genoemd. Bedoeienen wonen er in dorpen die door de Israëlische overheid niet worden erkend.
MAILING NPK-INFO

Nieuws, acties en activiteiten in email-nieuwsbrief.

NPK-info verschijnt wekelijks.
Aanmelden hieronder.

Subscribe below.


Laatste NPK-info Archief NPK-info
NPK TIJDSCHRIFT
Soemoed cover

Soemoed 38/3-4
mei-augustus 2010

AANBIEDING
Neem een Soemoed jaarabonnenement en ontvang tevens het boek "De verwoesting van Palestina" voor de halve prijs €10 (de actie loopt tot eind 2010).

PUBLICATIES - NPK-BERICHTEN

Durbanconferentie pakt slecht uit voor de Palestijnen, aldus Robert Soeterik in OBA-live 28 april 2009

30/04/2009
28 april In OBA-live legt Robert Soeterik uit wat de recente Durbanconferentie in Geneve voor de Palestijnen en voor de deelnemende en bewust niet-deelnemende landen betekent.

 

Waarom kunnen bepaalde westerse landen zich aanmatigen weg te blijven of weg te lopen van de Durbanconferentie? Wat is er schokkend aan de toespraak van Ahmedinejad en tot wie richt hij zich eigenlijk? Zijn de Palestijnen hiermee gebaat?

Deze prangende vragen worden door Robert Soeterik in OBA-live op een heel andere manier aan de orde gesteld dan tot dusver in de media.

Kijkt u zelf mee.

 

Zie de video-opname hier.


Archief NPK-berichten